Servisní mechanik

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO SERVISNÍHO MECHANIKA

Náplň práce:
  • opravy a údržba stavební techniky
  • montáž a zprovoznění přídavných zařízení
Požadujeme:
  • vyučení v oboru mechanik opravář stavebních nebo zemědělských strojů, případně SŠ technického směru
  • praxe v servisu a údržbě strojů vítána
  • manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost organizace vlastní práce, komunikativnost, slušné jednání a vystupování
  • flexibilitu s velkou orientací na požadavky klientů
  • ochota cestovat servisním vozem k zákazníkům v rámci ČR
  • základní orientace v hydraulice výhodou
  • řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič
  • spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti
  • flexibilní počátek pracovní směny
  • pracovní smlouva na HPP
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení 28 000,- až více než 50 000,- Kč (dle výkonu a odvedené práce)
  • firemní mobilní telefon
  • stravenky v hodnotě 137,- Kč na den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • 13. plat
Termín nástupu ihned nebo dle dohody.
Více informací k této pozici Vám podá vedoucí servisu p. Dítě, tel. +420 603 333 102, e-mail: ditejosef@renomag.cz.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete zaslat svůj profesní životopis na adresu: richterovaljuba@renomag.cz.

Kontakt

Kontaktujte nás:

tel.: +420 546 411 678